Het bestuur

Het bestuur van de stichting Hortus Bulborum bestaat momenteel uit:

P.J.J. Apeldoorn | Voorzitter | voorzitter@hortus-bulborum.nl

N.C.M. Vis| Secretaris | secretaris@hortus-bulborum.nl

S.J.J. Valkering | Coordinator | coordinator@hortus-bulborum.nl

J.W.A. Tromp | Penningmeester | penningmeester@hortus-bulborum.nl

M.J. Nuyens | Public Relations | PR@hortus-bulborum.nl

C.W.L. van Roon | Conservator | conservator@hortus-bulborum.nl

A.J. Nijssen |  Verkoop Bloembollen / verkoop@hortus-bulborum.nl

M.J.C. Spruit  | Teelttechniek/Tuinzaken | tuinzaken@hortus-bulborum.nl

Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen met de secretaris,

telefoon +31 (0) 611 889 489 of een mailbericht sturen aan secretaris@hortus-bulborum.nl

Voor verkoop van onze historische bloembollen kunt u bellen of mailen naar:
Anton Nijssen +31(0 ) 6 12321921 of een mailbericht sturen aan verkoop@hortus-bulborum.nl

Voor rondleidingen en/of reserveringen kunt u bellen of mailen naar:
Max Nuyens +31(0 ) 6 53400265 of een mailbericht sturen aan PR@hortus-bulborum.nl